25.05.2014: Андрій Квятковський завоював срібло турніру Алієва, Ален Засєєв та Олександр Хоцянівський стали бронзовими призерами!!!   24.05.2014: Тітал Джафарян завоював срібло турніру Алієва!   15.04.2014: Чемпіонат України відбудеться 1-4 липня в Броварах!!!  
Головна  |   Новини  |   Змагання  |   Фото  |   Відео
-  про асоціацію
-  керівництво
-  блог Ельбруса Тедеєва
-  суспільна мета
-  регіони
-  інтерв'ю
-  судді
-  контакти
-  статут
-  офіційні документи
-  штат
-  календар змагань
-  збірна
-  спортсменам
-  збірна
-  штат
-  новини
-  змагання
-  результати
-  олімпіада
-  історія боротьби
-  правила боротьби
-  борці в політиці
-  борцівські школи
-  особова справа
-  блоги борців
-  відео
фото

ukrwrestling@gmail.com
змагання

Малюк – з кожним роком росте

05.06.2014 | Іван Парчук


На Рівненщині пройшов традиційний турнір "Малюк - 2014"


1 червня під такою назвою в борцівському залі ДЮСШ смт. Рокитне  на Рівненщині пройшли  змагання  Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби.  


В змаганнях взяло участь близько сотні юнаків та дівчат які представляли Рівненську, Волинську, Київську, Житомирську, Черкаська та Львівську області України.


На відкритті турніру його учасників вітали: Рокитнівський селищний голова Віктор Татусь, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Рівненської облдержадміністрації, чемпіон Європи з греко-римської боротьби, майстер спорту міжнародного класу Петро Нагорний та бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби, неодноразовий призер чемпіонатів Європи, майстер спорту міжнародного класу Михайло Кушнір.


Це надихнуло юних борців і вони показавши безкомпромісну боротьбу здобували яскраві перемоги!


ПЕРЕМОЖЦІ та призери
Всеукраїнського юнацького турніру з вільної боротьби Малюк – 2014


Вагова категорія до 26 кг.

1    Торгонський Микола    Олевськ (Житомирська обл.)
2    Кулакевич Віталій    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Ганєв Вадим    Канів (Черкаська обл.)
3    Шупрудько Віталій    Рокитне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 29 кг.
1    Серьогін Олександр    Володимир-Волинський (Волинська обл.)
2    Кибукевич Павло    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Мидловець Ярослав    Олевськ (Житомирська обл.)
3    Гончар Валерій    Олевськ (Житомирська обл.)


Вагова категорія до 32 кг.
1    Кушнір Олесь    Соснівка (Львівська обл.)
2    Кравченко Павло    Олевськ (Житомирська обл.)
3    Гайченя Андрій    Олевськ (Житомирська обл.)
3    Шалуха Владислав    Рівне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 35 кг.
1    Година Віталій    Бровари (Київська обл.)
2    Козачок Павло    Олевськ (Житомирська обл.)
3    Рацкевич Вадим    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Завальний Гліб    Володимир-Волинський (Волинська обл.)


Вагова категорія до 38 кг.
1    Салюк Андрій    Олевськ (Житомирська обл.)
2    Кулакевич Владислав    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Додонов Кирило    Канів (Черкаська обл.)
3    Прокопчук Дмитро    Рокитне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 42 кг.
1    Стафійчук Олександр    Олевськ (Житомирська обл.)
2    Шеремет Дмитро    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Затонський Володимир    Канів (Черкаська обл.)
3    Почтар Олексій    Рокитне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 47 кг.
1    Жолнерчук Віталій    Олевськ (Житомирська обл.)
2    Барташ Назар    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Власовець Назар    Олевськ (Житомирська обл.)


Вагова категорія до 53 кг.
1    Вежичанін Денис    Рокитне (Рівненська обл.)
2    Чубик Владислав    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Ковальчук Олександр    Рокитне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 38 кг. (Дівчата)

1    Лесковець Юлія    Рокитне (Рівненська обл.)
2    Кирильчук Світлана    Володимир-Волинський (Волинська обл.)
3    Стеблик Зоряна    Рокитне (Рівненська обл.)


Вагова категорія до 46 кг. (Дівчата)

1    Шульжик Людмила    Рокитне (Рівненська обл.)
2    Лозян Анастасія    Рокитне (Рівненська обл.)
3    Богданець Катерина    Рокитне (Рівненська обл.)

По закінченню змагань стоячи на п’єдесталі всі призери отримали зароблені в чесній боротьбі  нагороди.
Кращим борцем турніру визнано олевчанина Миколу Торгонського! У його ваговій категорії змагалося 22 юних спортсмени, крім того він зумів отримати красиву перемогу у фіналі, зробивши ефектний кидок через спину!


За кращу техніку показану в поєдинках приз отримав Олесь  Кушнір з Львівщини.
За проявлений чоловічий характер та волю до перемоги нагороджено Павла Кибукевича з Рокитного, який до останнього бився за перемогу у фіналі та на жаль, поступився з рахунком 1-2.
Головний секретар Всеукраїнського юнацького турніру
з вільної боротьби «Малюк-2014»
суддя національної категорії Іван Парчук (Рокитне)




Пошук
   
новини  
11.06.2014
Турнір Луцкова
10.06.2014
Медалі з Чехії
08.06.2014
Вітаємо з днем Святої Трійці!
06.06.2014
Ткач-Остапчук - краща на Львівщині
06.06.2014
Борцівське свято в Ізмаїлі
05.06.2014
Меморіал борців Львівщини
30.05.2014
Турнір Короля та Бойка перенесений
28.05.2014
Зустріч з учасницею ЧЄ
новини  
10.06.2014 |
Медалі з Чехії
змагання  
09.06.2014 |
Програма юніорського ЧЄ
олімпіада  
08.06.2014 |
Наближаються Юнацькі Олімпійські Ігри
результати  
04.06.2014 |
Турнір Сассарі
правила боротьби  
21.03.2014 |
УВАГА - нові міжнародні правила!!!

               

 

 

© Асоціація спортивної боротьби України, 2008